Головна » 2011 » Жовтень » 2 » Сьогодні - День працівників освіти
03:43
Сьогодні - День працівників освіти


Вітаємо освітян із професійним святом -
Днем працівників освіти!


Це свято знайоме кожному з дитинства. Сьогоднішні батьки за звичкою, називають його Днем вчителя, і згадують святкові букети айстр і хризантем, які вручали за традицією або зі щирою подякою своїм викладачам. У першу неділю жовтня згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається День працівників освіти (професійне Міжнародне свято працівників освіти цього ж року було засновано ЮНЕСКО).

Сьогодні в Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.

Нехай це свято буде не просто приводом з ностальгією згадати шкільні роки, свої перші помилки та успіхи, поразки та перемоги, перше кохання та похвальних лист. У житті кожного обов’язково зустрічалися люди, які допомогли своїми знаннями, доречною порадою, правильною підказкою. Як мовить східна мудрість, ніхто тобі не друг, ніхто тобі не ворог, але всяка людина – твій учитель.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям та добротою. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх вихоанцях. Бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті, мужності, стриманості та великого терпіння, бо виховання та навчання ніколи не було легкою справою - адже Ви фактично відповідаєте за те, яким буде наше спільне майбутнє.

Щиро вітаємо з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей.

Зі святом!

Переглядів: 511 | Додав: ДНЗ1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
dth="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Имя *: Email:
Код *: