Головна » 2012 » Березень » 26 » Конкурс web-сайтів ДНЗ
23:11
Конкурс web-сайтів ДНЗ
Завершено обласний етап конкурсуВідповідно до наказу №40 від 30.01.2012 "Про проведення обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу" відбувся другий (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу.

На розгляд журі конкурсу було подано 18 робіт з Бахмацького, Борзнянського, Куликівського районів, а також міст Ніжина, Прилук і Чернігова. Основними крітеріями оцінювання були: дизайн сайтів, зручність користування ними, корисність інформаційного наповнення для користувачів, інтерактивність, наявність аналітики відвідуваності, частота оновлення матеріалів, тощо.

Результати проведення кокурсу відображені у наказі Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації №115 від 19.03.2012 "Про підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу". Відповідно до нього, офіційний сайт нашого закладу визнано переможцем обласного етапу конкурсу в номінації "Кращі Інтернет-сайти дошкільних навчальних закладів", а педагогічний колектив ДНЗ №1 нагороджено Дипломом управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації І ступеня.
Переглядів: 766 | Додав: ДНЗ1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
dth="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Имя *: Email:
Код *: